Papilionidae
Trogonoptera brookiana mollumar Trogonoptera brookiana albescens Pachliopta neptunus Pachliopta aristolochiae asteris Paranticopsis delessertii
Chilasa clytia Papilio memnon Papilio iswara iswara Papilio nephelus Papilio helenus
Papilio polytes Papilio palinurus Papilio demoleus Papilio demolion Papilio prexaspes
Graphium agamemnon Graphium bathycles Graphium eurypylus mecisteus Graphium evemon Graphium chironides malayanum
Graphium arycles Graphium sarpedon Pathysa antiphates Pathysa ramaceus pendleburyi
Pieridae
Delias hyparete Delias pasithoe parthenope Delias descombesi eranthos Appias lyncida vasava Appias libythea
Appias albina Appias indra plana Appias paulina distanti Appias cardena perakana Prioneris philonome themana
Catopsilia pyranthe Catopsilia pomona Catopsilia scylla Cepora iudith malaya Phrissura aegis
Eurema brigitta senna Eurema blanda Eurema andersonii Eurema sari sodalis Eurema simulatrix tecmessa
Eurema nicevillei Gandeca harina distanti Eurema hecabe Leptosia nina Pareronia valeria lutescens
Ixias pyrene Hebomoia glaucippe aturia Appias nero figulna
Lycaenidae
Caleta elna elvira Caleta roxus pothus Acytolepis puspa lambi Megisba malaya sikkima Everes lacturnus
Euchrysops cnejus Catochrysops panormus Necaduba beroe Chilades pandava Jamides celeno aelianus
Jamides malaccanus malaccanus Jamides pura pura Una usta ustas Lycaenopsis haraldus Prosotas gracilis
Prosotas dubiosa Prosotas nora superdates Ionolyce helicon merguiana Anthene emolus goberus Anthene lycaenina miya
Lampides boeticus Spindasis lohita senama Spindasis syama terana Surendra vivarna amisena Amblypodia anita
Remelana jangala travana Arhopala myrzala Arhopala epimuta Arhopala atosia Arhopala hypomuta hypomuta
Arhopala centaurus Deudorix epijarbas cinnabarus Poritia sumatrae sumatrae Catapaecilma major Zeltus amasa maximinianus
Drupadia ravindra moorei Drupadia theda thesmia Cheritra freja frigga Hypolycaena thecloides Hypolycaena erylus
Eooxylides tharis distanti Loxura atymnus fuconius Rapala iarbus Rapala pheretima Rapala suffusa
Rapala dieneces Pithecops corvus Curetis saronis Heliophorus epicles Allotinus leogoron
Logania malayica Curetis tagalica Udara akasa catullus Zizina otis Deudorix elioti
Danaidae
Danaus chrysippus Danaus melanippus Ideopsis vulgaris macrina Parantica agleoides agleoides Parantica aspasia aspasia
Euploea eyndhovii Euploea radamanthus Euploea camaralzeman Euploea crameri bremeri Euploea mulciber mulciber
Ideopsis juventa Ideopsis gaura Idea stolli logani Idea leuconoe Elymnias patna
Nymphalidae
Xanthotaenia busiris Lethe verma robinsoni Melanocyma faunula Athyma nefte subrata Athyma nefte subrata
Chersonesia peraka Melanitis phedima abdullae Elymnias hypermnestra agina Mycalesis fusca fusca Mycalesis mineus
Mycalesis perseus cepheus Orsotriaena medus Ypthima fasciata Ypthima pandocus Ypthima baldus
Ypthima heubneri Ragadia makuta siponta Faunis canens arcesilas Amathusia phidippus Junonia atlites
Junonia almana Junonia iphita horsfieldi Zeuxidia amethystus Cirrochroa emalea emalea Charaxes bernardus crepax
Junonia orithya Doleschallia bisaltide Hypolimnas bolina Cethosia hypsea hypsina Cethosia penthesilea methypsea
Cupha erymanthis Vindula dejone Vindura erota Terinos terpander robertsia Moduza procris
Phaedyma columella Athyma asura Neptis hylas Athyma perius Pantoporia aurelia
Athyma kanwa kanwa Athyma pravara helma Lasippa tiga siaka Pandita sinope sinope Symbrenthia hypatia chersonesia
Prothoe franck uniformis Euripus nyctelius euploeoides Euthalia monina Tanaecia iapis Tanaecia julii
Parthenos sylvia Lexias pardalis dirteana Lexias pardalis dirteana Polyura jalysus jalysus Polyura hebe chersonesus
Polyura athamas Cyrestis themire themire Cyrestis thyodamas Kaniska canace Euthalia aconthea gurda
Dophla evelina

Riodinidae

Zemeros flegyas albipunctatus Zemeros emesoides emesoides Abisara geza niya Abisara saturata Taxila haquinus haquinus
Stiboges nymphidia Dodona deodata Paralaxita damajanti
Acraeniae
Acraea violae
Hesperiidae
Hosora badra Tagiades gana gana Tagiades japetus atticus Odontoptilum angulatum Pseudocoladenia dan dhyana
Celaenorrhinus aurivittatus cameroni Idmon obliquans Taractrocera ardonia lamia Pelopidas assamensis Ancistroides nigrita maura
Celaenorrhinus ficulnea queda Erionota thrax Notocrypta paralysos varians Suastus everyx everyx Udaspes folus
Psolos fuligo fuligo Erionota torus Eetion elia Unkana ambasa batara Potanthus omaha
Pyroneura latoia latoia Suastus gremius gremius Telicota colon stinga Telicoyta aigius augius Caltoris cormasa
Iambrix stellifer Iambrix salsala salsala Halpe ormenes vilasina Lotongus calathus Hyarotis adrastus praba
Pithauria marsena Aeromachus jhora Astictopterus jama jama
Zygaenidae
Psaphis sp. Pompelon marginata
Cranbidae
Pygosphila tyres
Geometridae
Biston insularis
Saturniidae
Attacus atlas Caligula thibeta
Sphingidae
Theretra silhetensis silhetensis Daphnis nerii Theretra nessus Ambulyx moorei Acosmeryx shervillii
Marumba spectabilis Rhagastis acuta
Uraniidae
Lyssa zampa
Arctiidae
Utetheisa lotrix lotrix Argina argus Amata huebneri
Noctuidae
Spirama retorta Erebus ephesperis
inserted by FC2 system